Haber

Türkiye’de Lider Rekabeti Artıyor

Türkiye’nin yepyeni yarış programı Başkan Türkiye’de rekabet kızışıyor. Önder Türkiye’nin 21-22 Ocak tarihlerinde yayınlanacak programında yer yer gergin anların yaşandığı bölümlerde kutuplaşma, sosyal medya, fenomenler ve linç kültürü ele alınıyor. Araştırmacı, Politik Bağlantı ve Stratejist Faruk Acar  Saat 23.30’da Habertürk ekranlarında yayınlanacak olan Önder Türkiye’nin mentorluğunda yarışmacılar farklı bakış açılarıyla güncel bahisler üzerine analizler üretiyor.

Halkın içinden çıkan yarışmacılarla Türkiye gündemini tartışan Cumhurbaşkanı Türkiye, televizyon dünyasına yeni bir heyecan getirdi. Farklı bakış açılarının ve her bölümden izleyicinin kendini bulabileceği President Türkiye programında grup oyunları ve liderlik becerileri ön plana çıkıyor.

Siyasi parti üyesi olarak görev yapan yarışmacıların farklı görüş ve düşüncelerini dile getirdiği Başkan Türkiye’de, halk arasından çıkan lider adayları da halk heyetiyle buluşuyor. Araştırma c,Siyasi Bağlantıcı ve Stratejist Faruk Acar’ın mentorluğunda adaylar, 400 kişilik geniş bir halk heyeti önünde tez-antitezlerini savunurlar.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

seydiler-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu