Aleksandar Stanojeviç, A takımla ilk antrenmanına Konyaspor’da başladı.
![](https://haber-iskenderun.com.tr/wp-content/uploads/2023/01/aleksandar-stanojevic-a-takimla-ilk-antrenmanina-konyasporda-basladi-Yrr2YvE3.webp)
Konyaspor’da İlhan Palut ile ayrılığının ardından göreve başlayan Sırp Teknik Direktör Aleksandar Stanojeviç, takımın başında ilk antrenmanına çıktı.
Konyaspor, İlhan Palut ile ayrılığının ardından Sırbistan Süper Ligi ekiplerinden Partizan’ın teknik direktörlüğünü yapan Aleksandar Stanojeviç’i kadrosuna kattı. Stanojeviç, 1.5 yıllık sözleşme imzaladıktan sonra ilk antrenmanına Konyaspor’da başladı. Antrenman ısınma hareketleri ile başladı. 10’a 10 pas oyunuyla devam eden idman, taktik çalışmayla sona erdi.
Kayacık Tesisleri’nde gerçekleştirilen antrenman öncesi açıklamalarda bulunan Stanojeviç, “Elimden geldiğince kendimi göstermek istiyorum. Futbol kulübünde 7/24 çalışan çalışkan biriyim. Yeni sayfanın yenilikler getireceğine inanıyorum.” Benim için şans ve fırsatlar. Burada olduğum için gerçekten çok mutluyum. Önceki kulübümde de baskı vardı. Taraftarlarla bir arada olduğumuz zamanlar oldu. Taraftarın beklentisi ve heyecanı doğal olarak bize umut ve emek veriyor. Taraftarların duygularından ve tepkilerinden çok memnunum” dedi. – KONYA