Yaşam

Sütaş Çiftliği Karikatürleri Sergisi 18-24 Nisan tarihleri ​​arasında Akasya’da yapılacak.

Sütaş Çiftliği Karikatür Standı, Ramazan Bayramı ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda küçükten büyüğe tüm ziyaretçilerini eğlenceli bir yolculuğa çıkarmak amacıyla Akasya’da. 18-24 Nisan tarihleri ​​arasında Akasya’nın giriş katındaki stant ücretsiz olarak ziyaret edilebilecek.

Süt ve süt işlerinde Türkiye’nin yönetim kurulu başkanı Sütaş’ın mizahi iletişim dilinin en değerli unsurlarından biri olan Sütaş Çiftliği Karikatürleri’nin 20. yıl kutlamaları kapsamında düzenlenen “Sütaş Çiftliği Karikatürleri Sergisi” geliyor. Akasya karikatüristlerle buluşacak.

Sütaş Çiftliği Çizgi Roman Standı, küçükten büyüğe tüm ziyaretçilerini yüzlerini güldürecek eğlenceli bir yolculuğa çıkarmak için tekrar Akasya’da. 18 Nisan Salı günü Akasya giriş katında açılışı yapılan stant, 24 Nisan Pazartesi gününe kadar 10:00-22:00 saatleri arasında ücretsiz olarak ziyaret edilebilecek.

Sütaş Çiftliği Karikatürleri Sergisi’nin yıl boyunca Türkiye’nin çeşitli noktalarında çizgi film severlerle buluşması planlanıyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu