Ekonomi

Orka Holding’ten depremzede çocuklar için TED’e eğitim bağışı

Orka Holding, “Çocuklar Her Şeyimiz, Eğitimleri Geleceğimiz” mottosuyla Mart ayından bu yana yürüttüğü kuruluş projesi kapsamında eser satışından elde edilen geliri Türk Eğitim Derneği’ne (TED) bağışladı.

Holding’ten yapılan açıklamaya göre, bağış kapsamında 2023-2024 eğitim öğretim yılı için deprem bölgesinde bulunan 36 çocuğun masrafları ilk etapta karşılanacak.

Orka Holding Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğlu, Orka Holding merkez binasında düzenlenen mini bir törenle projenin gelirini TED Başkanı Sinan Selçuk Pehlivanoğlu’na takdim etti.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Orka Holding Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğlu, afet bölgesindeki vatandaşların yaralarını sarmak için başlattıkları yardım faaliyetlerine bugün olduğu gibi aynı inanç ve kararlılıkla devam ettiklerini belirtti. İlk gün.

Orakçıoğlu şunları söyledi:

“Mart ayından itibaren TED işbirliğiyle başlattığımız Çocuklar Her Şeyimiz, Eğitimleri Geleceğimiz projemiz ile depremden etkilenen çocuklarımızın ve ailelerinin bir nebze de olsa yüzünü güldürmeyi amaçladık. çocuklarımızın geleceğine katkı sağlayabilmek bizim için bir onur ve memnuniyet kaynağıdır. Bunu sunmaktan da gurur duyuyoruz. TED ile deprem bölgesine yardımlarımız yeni projelerimizle artarak devam edecek.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu