Haber

Aydın Büyükşehir Belediyesi Ekipleri Karla Mücadele Çalışmalarını Sürdürüyor

Aydın’ın yüksek rakımlı bölgelerini etkisi altına almaya devam eden kar yağışı ile Aydın Büyükşehir Belediyesi ekipleri çalışmalarını sürdürüyor.

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Hasret Çerçioğlu, Büyükşehir ekiplerinin yol güvenliğini sağlamak ve çalışmalarını kesintisiz sürdürmek için hazır olduğunu belirtti.

Karın günlük hayatı olumsuz etkilememesi için çalışmalarını sürdüren Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin kar ekipleri, yağışın etkili olduğu yerlerde iş makineleriyle hazır durumda.

Efeler, Nazilli, Köşk, Kuyucak ve Sultanhisar’da 7/24 çalışmalarını sürdüren ekipler, yolların kapanmaması için kar küreme ve tuzlama çalışması yapıyor.

“Hızlı çözüm için 444 40 09”

Çalışmaların koordineli bir şekilde devam ettiğini belirten Lider Çerçioğlu, kar yağışının etkili olduğu yerlerde kazaların yaşanmaması için sürücüleri dikkatli olmaya davet etti. Trafiğe çıkacak vatandaşların araçlarında kış lastiği kullanmasının değerli olduğuna da değinen Önder Çerçioğlu, vatandaşların ihtiyaç duyması halinde Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin yaptıracağını söyledi. 444 40 09sayı ” Hızlı Çözüm MerkeziSınırda arama yapabileceklerini belirtti.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu