Haber

Dursun Özbek’in dili tutulmuştu! Erden Timur’un Galatasaray’a verdiği para dudak uçuklattı

Galatasaray Divan Meclisi Ocak ayı Olağan Toplantısı Nef Stadı’nda gerçekleştirildi. Toplantının açılış konuşmasını yapan Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, yönetim kurulunun çalışmaları ve projeleri hakkında bilgiler paylaştı.

“ERDEN TİMUR RANDEVU DEĞİLDİR”

Galatasaray Başkanı Özbek, Başkan Yardımcısı Erden Timur için uzun bir konuşma yaptı. Özbek, Timur’la ilgili konuşmasının ilk bölümünde, “Nasılsa rakiplerimiz Erden Timur kardeşimle uğraşıyor. Seçime beraber girdik, projeleri beraber yaptık. Onu atanmış saymak doğru değil. Sportif A.Ş.’de anonim şirketlerde yönetim kurulu üyesi olarak görev yapmaktadır.“Üye atamaları yaptık. Seçilirsen onları da ayıralım mı? İnsan şaşırıyor” dedi.

“KABUL EDİLMESİ ZOR BİR MİKTAR

Özbek, Timur’un kulübe sağladığı maddi katkıyla ilgili olarak, “Erden Timur benim dönemimden bu yana kabul edilemez bir meblağla kulübe takviye yaptı. Bunun seviyesi 30 milyon dolar civarında. Büyük bir inşaat firmasının sahibi. proje desteği,maddi altyapı sağlıyor.Aldığı prestij ve prestijle büyük projeler yapıyor.Bunu Galatasaray’a yansıtıyor.Futbolu gece gündüz koşturuyor.NEF isim hakları önceki transfer yapıldı.Onun olmasını istediler. stadın isim sponsoru.İsim hakkını bulursan ben bırakmaya hazırım diyor taahhüt ettiğim sayıyı veririm basketbolda.İşte bu kadar.Bunun neresini eleştirirsin? yiğit adam ve ona hakkını ver.”

haber-acigol.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu